неділя, 26 липня 2015 р.

Flormar №424 "Bluish green" + дизайн


Привіт!
Нарешті це сталося: я полюбила лаки м'ятних та бірюзових кольорів. І сьогодні хочу розказати про неймовірно повітряного, ніжного красунчика та показати легкий, але ефектний дизайн.Flormar №424 "Bluish green - креле бірюзового кольору. Текстура приємна, легка, наносити цей лак - одне задоволення. Двох тонких шарів буде достатньо. Лак досить швидко сохне, добре розрівнюється, не робить напливів на нігтях. Якщо погано просушити шари чи робити їх дуже товстими, то будуть бульки. Має власний глянцевий фініш, топ не потрібний. Стирається легко, шкіру і нігті не зафарбовує.

Ох, цей небесний колір на світлі.Вартує лише трохи відійти від вікна і з'являється делікатний зелений відтінок, лак виглядає м'ятним :)


Давненько я не використовувала дизайн по мокрому лаку. А це поєднання кольорів і текстур зразу виникло в уяві, коли я побачила бірюзовий Flormar (краплі виконані лаком "Сирин"(Сірін?) Anna Gorelova by Dance Legend). 
Трохи детальніше про техніку виконання я писала тут.
Ну, і макро для того, щоб ні в кого не виникало сумнівів чи страхів щодо можливого "пляцка" при виконанні дизайну в цій техніці. Краплі повністю розтікаються, утворюючи рівномірну і гладку поверхню. 

Дякую за увагу, 
Мар'яна! :)

12 коментарів:

  1. Бездоганно! Такі чудові кольори, і такий чудовий манікюр!

    ВідповістиВидалити
  2. Як фанат м'яти у манікюрі скажу: це круто! *__*

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...